Otse põhisisu juurde

Babyactive XQ- meie uus kaarik :)

Mõni päev tagasi kirjutasin meie printsessi tõllast, Roan Emmast ning sellest, et olen kohe-kohe uue käru ostule minemas. Ja nüüd on see imeliselt kaunis türkiissinine kaarik meil kodus. Uueks käruks sai Babyactive XQ. Miks just see? Kohe räägin...

Kui hakkasin uut käru otsima, siis olid minu kriteeriumid järgmised:
*Pöörlevad esirattad-hiigelsuur pluss linnas liikudes muide!!
*Kindlasti alla 15 kg-elan ju siiski 4ndal ja Emma kaalub korviga 20(!!)😲
*Rahuldava pikkusega kaarvari, et lapsuke saaks magada ilma, et tuul talle näkku puhuks.
*Õhkkummid-mida suuremad, seda parem.
*NSS ja SSS-kes veel pole sajast beebigrupist lugenud, siis tähendus on järgmine: näoga sõidusuunas ja seljaga sõidusuunas 😉
Polnud liiga palju kärusid, mis oleks kõikidele nendele nõudmistele vastanud ja ainsana oli meelepärane Bebetto Nico.
Facebookis on loodud selline imeline grupp nagu Kärusõltlased. See on tõsiselt ka täielik nõuannete paradiis kõigis küsimustes, mis puudutavad vankreid/kärusid. Ükskõik millise mudeli kohta küsida, siis saad alati kõik head ja vead teada ning lisainfi veel ka. Nagu kärugoogle, amazing eks. Kohati tekib küll küsimus, et mis mõnel inimesel on vaja 100 erinevat käru järgi proovida, aga samas...kui mul endal oleks võimalik ja ka reaalne vajadus või soov, siis ma ilmselt vahetaks neid ka nagu sokke😆
Anyway, küsisin sealt siis nõu Bebetto Nico kohta ja uurisin ka, et kas on veel mõnda sarnaste omadustega käru olemas. Sain sealt palju tagasisidet antud käru kohta ja surprise surprise...kirjutab mulle üks tore naisterahvas ja pakub mulle täpselt samade omadustega käru. On küll teine mudel, kuid kõik minule vajalikud omadused on olemas ja kui Nico kohta kirjutati mitu korda, et turvakaar on täiesti debiilse koha peal siis.......tadaa tadaa sellel imelisel kaarikul saab turvakaart ISE regullida.
Saite vist juba isegi aru, et selleks käruks on just nimelt Babyactive XQ.
Algselt oli plaanis muidugi osta päris tutikas käru, kuid kuna see kasutatud käru on õues reaalselt vaid üksikud korrad sõitnud ja ÜLIkorralik, siis why not säästa 160€ ja võtta kasutatud. Käisimegi täna Endliga sellel kärul Suure-Jaanis järel ja olen nüüd ka kodus saanud veidi näppida ja katsetada.
Siin tundub kuidagi eriti sinine, aga reaalselt on täiesti türkiis.
Olen armunud...ausalt. Kui enne põdesin, et äkki ma ei suudagi seda oma Emma vastu vahetada, siis nüüd ei jõua ma ära proovida millal sellega juba õue saaks 😁.
*See on imeilus türkiissinist värvi ja valge raamiga 💙💙. Piltide peal paistab veidi sinisemana, aga reaalselt on selline türkiisi tooni. MEGA ILUS💖💖💖
*Peale natukest harjutamist, käib see väga lihtsalt kokku.
*Esirattad on pöörlevad ning teevad käruga liikumise ülimalt lihtsaks.
*Beebitarvetekotti on võimalik kanda seljas nagu seljakotti 😀.
*5-punkti rihmad ja turvakaar teevad sõidu lapsele turvaliseks.
*Istumisosa on imelihtne tõsta ja ringi keerata.
*Sellel on...pange nüüd tähele...pudelihoidja(!!)...no okei, enamus kärudele on see ilmselt võimalik panna, aga mul seda enne polnud ja nüüd tundub nii hea ja vajalik asi eks ole 😂😂.
*Seda käru on kasutatud vaid lapse magamiseks ning tänaval kärutatud on ainult üksikud korrad. Selle tõestuseks on kummid nagu täiesti tutikad ja kogu käru väljanägemine täiesti superluks. Mitte ühtegi kriimu ega kulumisjälge ma ei leidnud. 
OMG guys, ma olen lihtsalt nii nii happy 😍😍😍.
Ühtegi miinust ei oskagi hetkel välja tuua, sest ka peale paari tunnist näppimist ja uurimist tundub kõik olevat täiesti super. Eks lähme lähiajal ka välja proovima, kuid ma olen sulamas ka niisama kui näen seda lihtsalt nurgas seismas. Lukas juba küsib, et mis ma vahin sellest kärust nii palju 😂😂.

Aga lõpetan siis praeguseks ja lähen vaatan veel veidi oma uut iludust. Või noh, mis minu, ikka Maria oma 😁😁

Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

Vankri kogemus-Roan Emma

Kui Lukas siia ilma sündis, siis pidime hakkama saama võimalikult soodsalt ja nii saigi soetatud 25€ eest järelturult mingi tundmatu nimega saan. Kiskus igale poole ja kolises, aga saime sellega kenasti aastakese hakkama.
Mariat ootama jäädes oli mu nr 1 kriteerium asjadele see, et vanker peab olema uus uhke tõld 😊😊.
2017 märtsis hakkasingi siis lähemalt uurima erinevaid tootjaid ja mudeleid.
Minu idee uhkest tõllast oli järgmine:
*SUURED rattad
*nahast(või noh imitatsioon sellest)
*suur vankrikorv
*VÄGA hea vedrustus
*suur pakikorv
Ideaalis oleksin muidugi ostnud uhke Emmaljunga, aga minu meelest oleks olnud napakas kulutada vankri peale sama raha, mis mu tolleaegne auto väärt oli(~1000€!!).
A mis seal ikka. Selleks ongi poolakad, kes vormivad kõigest fäänsist ka odavamaid versioone  Nii leidiski meie juurde tee Roan Emma.
Oleme sellega kenasti vastu pidanud pea 9 kuud ja vankri võib väga rahule jääda. Panengi kirja kõik +/-, mis oskan välja tuua.
+PLUSSID+
+Väga suur korvios…

E-õpe: plussid ja miinused

Huhh, kust ma nüüd siis alustan...vast ehk päris algusest. Läksin sügisest õppima õhtukasse, Tallinna Täiskasvanute Gümnaasiumisse. Enne beebi sündi mõtlesin, et ehk vean ennast kuidagi välja tavaõppes. Sügise saabudes sain aru, et not gonna happen. Väike Maša nii tissikas, et mitu päeva nädalas koolis istuda oleks olnud võimatu. Mis seal ikka. Läksin siis E-õppe klassi. Ütlen ausalt, et esialgu tundus väga hirmutav ja raske ja võimatu ülesanne. Eks ta alguses oli ka. Mitu nädalat ma ei õppinud ja ei teinud midagi, sest jaksu ega viitsimist polnud, siis aga võtsin ennast kokku. Süvenesin ja hakkasin õppima. Nüüdseks oskan kirja panna mõned head ja vead selle imelise õppevormi juures.

Välja näeb see iseenesest nii, et Moodle õpikeskkonnas on olemas kõik vajalikud kursused ning seal õppematerjalid ning ülesanded. Kodus tuleb endale selgeks teha kõik uus materjal ning lahendada ülesandeid, kirjutada esseesid, arutlusi jms. Koolis kontakttundides toimuvad enamasti suuremad tööd, kuid neid…