Otse põhisisu juurde

Meil oli Ali-päev :)

Ma polnud kunagi varem Aliexpressist midagi tellinud. Nagu for real oli see mu esimene kogemus ja ma olen väga väga happy 😊😊😊
Ma olen kindlasti pigem see inimene, kes tahab osta asjad otse poest või kellegi käest. Et saaks enne ikka käega katsuda ja vaadata. See mul mingi omapärane kiiks ilmselt. Aga noh, arvestades tänapäeval petturite hulka, siis on ilmselt ka igati mõistlik soetada oma asjad käest-kätte või poeletilt.
Kui me Mariale uue vankri ostsime( Näe, kliki ja vaata siit:) ), siis oli kohe selge, et sinna juurde on vaja kindlasti ka soojakotti. Mulle jubedalt meeldivad need Elodie Detailsi omad, aga minu arust on need hingehinnaga. Eestis poes uuena 130€. No lihtsalt ei tundu mõistlik sellise summa eest osta.
Kuna Endel on mitmeid kordi omale Alist igasugu pudi-padi tellinud, siis mõtlesin, et vaatan ka järgi mis seal pakutakse. Ja ohh sa püha püss, kus seal on alles valikut. No reaalselt kõike ja igasuguses hinnaklassis...njah, üks täiskasvanud pereema vaimustus sellisest veebilehest rohkem kui teismelised kunagi Justin Bieberist 😂😂😂
Anyway, otsisin siis välja ED soojakotid ja ette lõi kümneid ja kümneid erinevaid müüjaid. Mul iseenesest pole absull vahet kas tegu on originaali või replicaga. Tahaks ainult, et oleks soe ja mõnus. Nii ma seal siis surfasin ja valisingi näe selle! Võtsin nummi punase värvi, pehme krae ja lipsukesega. Jube nunnu eks!? Koos saatmisega tuli hinnaks 54,92€. Oli ka muidugi odavamaid ja lausa 10€ pakkumisi, aga neil tagasiside väga jama ja eesmärk oli saada korralik kaup, mitte võimlikult madal hind. Saabumine võttis aega vist äkki 3-4 nädalat, aga seda ka tänu hiinlaste uusaasta pidustustele ja pikkadele pühadele. Kätte sain siis täpselt selle, mis lubatud:


Seest mega mõnus, pehme ja soe.

Pliks kiitis ka heaks. Ülimalt mõnus ja soe oli magada, teeb kohe ekstra pikki ja rahulikke uinakuid seal sees :) Tegelt saab selle ülemise ääre alla ka keerata ja trukkidega lausa kinnitada, aga õues oli külm tuul niiet hoidis oma nosu ka soojas :)
Ma olen max rahul, tegelt ka. See värv on täpselt nii ilus nagu pilt lubas. Karvane krae on hästi kena ja lendleva karvaga, mitte nagu need enamus nökatsid, mis tuustidena kokku hakkavad. Rihmaaugud sobivad meie käruga hästi ja mis kõige tähtsam....see on ülimalt soe ja mõnus, ehk siis täidab oma eesmärgi 100%. Kes veel sealt ED kotti plaanib tellida, siis soovitan seda müüjat kindlasti :)
Ahjaa, kuna ma juba tellimas olin, siis mõtlesin, et võtan telefonile paar kenamat kaant ka ümber. Siiani oli mul ainult 1 kaardihoidjaga kaas, aga selle avamine ajas juba vihale ja Lukas on selle juba ammu koledalt ära signeerinud. Võtsin siis need paari eurised korpused ja olen mõlemaga sama rahul, kui oma ED kotiga :)
Ilmselgelt sai sellest minu lemmik, sest see bling on reaalselt veel ägedam. Need kivikesed sätendavad nii kenalt 😍😍 ja see on silikoonist, ehk siis vähe tugevam ka.

Mulle väga meeldib selline tuhm roosa lillemuster. Kaas ise on hästi õhuke plastik ehk siis telefoni väga ei kaitse, aga näeb lihtsalt kena välja. Maksis teine ka alla 2€ niiet selle raha eest igati vinks-vonks 😀
Kusjuures sain kõik asjad pea samal ajal ka kätte niiet oligi selline tore pakipäev 😊😊 Kindlasti tellin ka edaspidi sealt vajalikke asju, aga katsun mitte hoogu minna. Ma kipun tihti igasugu mittevajalikku pudi-padi kokku ostma, sest noh...hind on ju nii hea!?😂😂😂 Kuidas teiega lood? Kas shoppate tihti selliste jaemüüjate saitidel ja tellite palju või eelistate pigem poes käia? 😊

Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

Vankri kogemus-Roan Emma

Kui Lukas siia ilma sündis, siis pidime hakkama saama võimalikult soodsalt ja nii saigi soetatud 25€ eest järelturult mingi tundmatu nimega saan. Kiskus igale poole ja kolises, aga saime sellega kenasti aastakese hakkama.
Mariat ootama jäädes oli mu nr 1 kriteerium asjadele see, et vanker peab olema uus uhke tõld 😊😊.
2017 märtsis hakkasingi siis lähemalt uurima erinevaid tootjaid ja mudeleid.
Minu idee uhkest tõllast oli järgmine:
*SUURED rattad
*nahast(või noh imitatsioon sellest)
*suur vankrikorv
*VÄGA hea vedrustus
*suur pakikorv
Ideaalis oleksin muidugi ostnud uhke Emmaljunga, aga minu meelest oleks olnud napakas kulutada vankri peale sama raha, mis mu tolleaegne auto väärt oli(~1000€!!).
A mis seal ikka. Selleks ongi poolakad, kes vormivad kõigest fäänsist ka odavamaid versioone  Nii leidiski meie juurde tee Roan Emma.
Oleme sellega kenasti vastu pidanud pea 9 kuud ja vankri võib väga rahule jääda. Panengi kirja kõik +/-, mis oskan välja tuua.
+PLUSSID+
+Väga suur korvios…

Babyactive XQ- meie uus kaarik :)

Mõni päev tagasi kirjutasin meie printsessi tõllast, Roan Emmast ning sellest, et olen kohe-kohe uue käru ostule minemas. Ja nüüd on see imeliselt kaunis türkiissinine kaarik meil kodus. Uueks käruks sai Babyactive XQ. Miks just see? Kohe räägin...

Kui hakkasin uut käru otsima, siis olid minu kriteeriumid järgmised:
*Pöörlevad esirattad-hiigelsuur pluss linnas liikudes muide!!
*Kindlasti alla 15 kg-elan ju siiski 4ndal ja Emma kaalub korviga 20(!!)😲
*Rahuldava pikkusega kaarvari, et lapsuke saaks magada ilma, et tuul talle näkku puhuks.
*Õhkkummid-mida suuremad, seda parem.
*NSS ja SSS-kes veel pole sajast beebigrupist lugenud, siis tähendus on järgmine: näoga sõidusuunas ja seljaga sõidusuunas 😉
Polnud liiga palju kärusid, mis oleks kõikidele nendele nõudmistele vastanud ja ainsana oli meelepärane Bebetto Nico.
Facebookis on loodud selline imeline grupp nagu Kärusõltlased. See on tõsiselt ka täielik nõuannete paradiis kõigis küsimustes, mis puudutavad vankreid/kärusid. Ükskõik mill…

E-õpe: plussid ja miinused

Huhh, kust ma nüüd siis alustan...vast ehk päris algusest. Läksin sügisest õppima õhtukasse, Tallinna Täiskasvanute Gümnaasiumisse. Enne beebi sündi mõtlesin, et ehk vean ennast kuidagi välja tavaõppes. Sügise saabudes sain aru, et not gonna happen. Väike Maša nii tissikas, et mitu päeva nädalas koolis istuda oleks olnud võimatu. Mis seal ikka. Läksin siis E-õppe klassi. Ütlen ausalt, et esialgu tundus väga hirmutav ja raske ja võimatu ülesanne. Eks ta alguses oli ka. Mitu nädalat ma ei õppinud ja ei teinud midagi, sest jaksu ega viitsimist polnud, siis aga võtsin ennast kokku. Süvenesin ja hakkasin õppima. Nüüdseks oskan kirja panna mõned head ja vead selle imelise õppevormi juures.

Välja näeb see iseenesest nii, et Moodle õpikeskkonnas on olemas kõik vajalikud kursused ning seal õppematerjalid ning ülesanded. Kodus tuleb endale selgeks teha kõik uus materjal ning lahendada ülesandeid, kirjutada esseesid, arutlusi jms. Koolis kontakttundides toimuvad enamasti suuremad tööd, kuid neid…